Far Cry New Dawn – rewelacyjna cena na pre-order PC, PS4 i Xbox One

Far-Cry-New-Dawn
Newsy PC PS4 XOne

Far Cry New Dawn zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One już w tym miesiącu. Gra jest naprawdę tania w zamówieniach przedpremierowych.

Pudełkowe wersje Far Cry New Dawn możemy obecnie kupić taniej niż wydania cyfrowe. Premiera gry została zaplanowana na 15 lutego, a Ubisoft twierdzi, że nowa odsłona słynnej serii to nieco inne podejście do rozgrywki niż np. w Far Cry 5. Jeśli zastanawiacie się nad zamówieniem przedpremierowym Far Cry New Dawn, grę możecie zgarnąć w pudełku naprawdę okazyjnie. Wersję na komputery PC znajdziemy już za 149,99 zł (darmowa wysyłka), a edycje na PS4 oraz Xbox One są niewiele droższe – po 159,99 zł (darmowa wysyłka).

Niecały rok po premierze Far Cry 5 mamy kolejną grę z serii. Far Cry New Dawn zaoferuje nam post-nuklearną apokaliptyczną scenerię i będzie bezpośrednią kontynuacją Far Cry 5 z akcją osadzoną kilka lat po wydarzeniach z piątki. Pod względem rozgrywki, nadchodząca odsłona będzie miała malutki romans z gatunkiem RPG.

Far Cry New Dawn z elementami RPG

Dyrektor kreatywny Jean-Sebastien Decant ujawnił, że w przypadku Far Cry New Dawn programiści nieco inaczej podeszli do rozgrywki. Deweloper nazywa to podejściem lekkiego RPG i tłumaczy, że dzięki temu tytuł zyska więcej głębi. Gracze będą mogli wytwarzać broń, która otrzyma określone rangi. Wykorzystamy ja w walce z wrogiem, który również posługuje się orężem opartym o rangi. W naszej nowej bazie będziemy mogli zainwestować w ulepszenia, co jeszcze bardziej podniesie nasze szanse podczas potyczek.

W grze znajdzie się również system eskalacji posterunków. Zamiast przejmowania placówki, będziemy mogli ją wycisnąć z wszystkich zasobów. Jeśli zdecydujemy się na tę opcję, posterunek nie przejdzie w nasze ręce, lecz pozostanie pusty. Oznacza to, że wróg do niego powróci, jeszcze bardziej się umocni i uzbroi po zęby, tworząc nowe, jeszcze trudniejsze wyzwanie. Co na tym zyskamy? Ano to, że po ponownym odbiciu posterunku znajdziemy w nim jeszcze więcej zasobów i różnych nagród.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie