Far-Cry-New-Dawn

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Far Cry New Dawn – gameplay w jakości 4K

W sieci pojawił się gameplay z zapowiedzianego kilkanaście godzin temu Far Cry New Dawn. Dajcie znać, czy podoba się Wam nowy Far Cry.

Oglądając poniższy gameplay z Far Cry New Dawn mamy wrażenie, że jesteśmy w domu. Innymi słowy – rewolucji nie będzie i to nadal ten sam stary poczciwy Far Cry, tyle że z drobnymi nowościami i w innym opakowaniu. Lecz czy mamy uważać to za wadę? Kwestia gustu. Jedni będą kręcić nosem, inni przyklasną, że Ubisoft nie cuduje i nadal oferuje sprawdzoną, grywalną formę Far Cry.

Far Cry New Dawn – gameplay

Game Informer publikuje blisko 8 minut czystej rozgrywki z Far Cry New Dawn w rozdzielczości 4K. Dla przypomnienia dodamy, że akcja strzelanki toczy się siedemnaście lat po globalnej katastrofie nuklearnej i przedstawia graczom przepiękne, ale bardzo odmienione hrabstwo Hope County w stanie Montana.

Data premiery Far Cry New Dawn została ustalona na 5 lutego 2019 roku. Gra ukaże się w polskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputerach PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się