Nadchodzi nowy Far Cry, w którego zagracie tylko offline. I nie jest to 6

Nadchodzi nowy Far Cry, w którego zagracie tylko offline. I nie jest to 6
Newsy

Ubisoft wraz z francuskim wydawnictwem gier planszowych ogłosili, że pracują nad stworzeniem planszówki osadzonej w świecie cyklu Far Cry.

Mamy informacje dla fanów planszówek i nie tylko. Francuskie wydawnictwo Funforge ogłosiło, że wraz z Ubisoft opracują i stworzą planszową wersję gry z cyklu Far Cry. Ta pojawić się ma na rynku już w przyszłym roku. Funforge odpowiada m.in. za francuskie wydanie planszowego Bloodborne, Dark Souls, a także Tokaido. Prawie cztery miesiące temu dowiedzieliśmy się, że obie francuskie firmy zawiązały współpracę, by stworzyć wspólny projekt. Niestety na chwilę obecną nie znamy żadnych szczegółowych informacji na temat gry.

Mimo że niewiele wiemy o samej planszówce, to możemy się domyślać, że nazwa „Beyond” może oznaczać, łączenie motywów wszystkich gier z serii. Są to jedynie domysły, ale pomarzmy. Połączenie wszystkich najbardziej znanych antagonistów w jednej produkcji brzmi super. Liczę na to, że twórcy nie karzą nam długo czekać na kolejne informacje o tym projekcie.

Aktualnie Ubisot intensywnie promuje zbliżającego się FC. Dzisiaj pisaliśmy o współpracy francuskiego studia z marką zegarków Hamilton. Wspólnymi siłami powstała limitowana edycja czasomierzów, które wzorowane są na tym, który nosi protagonista nadchodzącej odsłony. Wcześniej również mogliście przeczytać o wyjątkowej i unikalnej wersji konsoli Xbox Series X. Ta także była inspirowana zbliżającym się Far Cry 6. Zerknijcie na jej wygląd, bo prezentuje się obłędnie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie