Czekacie na powrót wielkiej serii od Ubisoftu? Oglądajcie nowy gameplay

Dużo strzelania i wartka akcja.

W sieci wylądowało trochę świeżej rozgrywki z Far Cry 5, dzięki czemu możemy zobaczyć pokazaną na targach E3 2017 misję rozegraną całkowicie inaczej. Jak to w Far Cry, wiele rzeczy można zrobić na wiele sposobów. Tutaj widzimy, jak nasz bohater wyzwala miasteczko Fall’s End wspomagając się pomocą pilota, który atakuje wrogów z powietrza.

Najpierw walczymy na dystans, by następnie wkroczyć w sam środek akcji. Zapraszamy do oglądania!

Festiwal drogich kolekcjonerek trwa nadal. Tym razem Far Cry 5 i ponad 750 zł za…

Podczas targów E3 firma Ubisoft ujawniła zawartość dwóch edycji kolekcjonerskich Far Cry 5, która to gra została oficjanie zapowiedziana w zeszłym miesiącu. Far Cry 5 w polskiej wersji językowej (napisy) swoją premierę będzie mieć 27 lutego 2018 roku na PlayStation 4 Pro, PlayStation 4, Xbox One X, Xbox One oraz komputerach PC.

The Hope County, Montana Collector’s Case – edycja ta jest dostępna wyłącznie w Ubisoft Store. Cena w przypadku konsol – 180 euro (około 750 zł), na PC o 10 euro taniej. To wydanie zostało stworzone dla wszystkich fanów, którzy chcą się zanurzyć w kultowej amerykańskiej scenerii Hope County w Montanie. Ta luksusowa edycja zawiera wysokiej jakości przedmioty do kolekcjonowania, a także zwiększa radość z gry dzięki dodatkowej zawartości cyfrowej. W skład tego specjalnego wydania wchodzą:

 • Far Cry 5 Gold Edition.
 • Szerokia na 45 cm, szczegółowo wykonana replika trofeum z czaszki jelenia oddająca ducha gry Far Cry.
 • Steelbook.
 • Dwustronna mapa turystyczna Hope County.
 • Oryginalna ścieżka dźwiękowa gry.
Far Cry 5 - The Hope County, Montana Collector’s Case
Far Cry 5 – The Hope County, Montana Collector’s Case

Aby pogłębić doświadczenia graczy, edycja kolekcjonerska The Hope County, Montana Collector’s Case zawiera dostęp do karnetu sezonowego Far Cry 5 z dodatkowymi historiami, zawartością i wyposażeniem, a także cyfrowego pakietu deluxe z bonusowymi pojazdami, broniami i strojami.

The Father Collector’s Edition, dostępna w wybranych sklepach, która skupia się na głównym złoczyńcy z gry Far Cry 5. W Ubisoft Store płacimy za takie wydanie 120 euro, czyli około 500 zł. Wersja PC jest o 10 euro tańsza.

Joseph Seed, znany jako „ojciec”, jest przywódcą sekty Brama Edenu, która prześladuje społeczność Hope County. To jego figurka jest kluczowym elementem zestawu. W skład The Father Collector’s Edition wchodzą:

 • Standardowa edycja Far Cry 5.
 • Wysokiej jakości figurka Josepha Seeda stojącego przed witrażem (31,3 cm).
 • Pudełko kolekcjonerskie z ekskluzywnymi grafikami rodziny Seedów.
 • Steelbook.
 • Dwustronna mapa turystyczna Hope County.
 • Oryginalna ścieżka dźwiękowa gry.

Dodatkowo, ta wersja edycji kolekcjonerskiej zawiera również cyfrową zawartość deluxe Far Cry 5.

Far Cry 5 – The Father Collector’s Edition

Far Cry 5, którego akcja po raz pierwszy rozgrywa się w Ameryce, daje graczom całkowitą wolność przemierzania, z pozoru spokojnego, hrabstwa Hope w stanie Montana. Gracze wcielą się w rolę nowego zastępcy szeryfa w mieście. Już wkrótce po przybyciu na miejsce dowiedzą się, że ich pojawienie się przyśpieszyło planowany przez wiele lat atak fanatycznej sekty zwanej Bramą Edenu. W jego efekcie kult w brutalny sposób przejmuje władzę nad całym regionem. Oblegani przez wroga i odcięci od reszty świata gracze połączą siły z mieszkańcami Hope County, by następnie stworzyć ruch oporu.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.