Fallout 4 vs Elder Scrolls V: Skyrim. Która gra większa?

Gracze oczekujący nowej odsłony Fallout’a dopytują producenta, czy oddany w nasze ręce teren przebije wielkością ten ze Skyrim. I jaka jest odpowiedź?

W zeszłym tygodniu jeden z deweloperów pracujących nad Fallout 4 przyznał, że grał w nieukończony jeszcze tytuł około 400 godzin i wciąż natrafiał na nowe rzeczy. Podana liczba rzeczywiście robi wrażenie i zaczynamy się zastanawiać, jak duży obszar dostaniemy do dyspozycji w czwartej odsłonie tej popularnej serii.


Dziennikarz serwisu DigitalSpy zapytał dewelopera wprost, jak duża będzie mapa świata w Fallout 4. W odpowiedzi usłyszał, że tak właściwie ciężko powiedzieć, ponieważ mapa nie będzie płaskim terenem. W mieście zobaczymy gęste zabudowania. Budynki będą wysokie i wiele z nich zwiedzimy. – Jeśli grałeś w Skyrim i znasz rozmiar tej gry, to nie mogę Ci powiedzieć, że mapa w Fallout 4 będzie o X razy większa. Powiem za to, że będzie mniej więcej tej samej wielkości – tłumaczy Jeff Gardiner.

Wygląda zatem na to, że o wielkość mapy w nadchodzącym Fallout nie mamy się co martwić. Dodatkowo szykuje się całkowicie otwarty świat, jak zapowiadali twórcy, inspirowany tym, który odwiedzamy w GTA V.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet