Fallout 4 – czas gry przekroczy 400 godzin?

Twórcy nadchodzącego Fallout’a dają nam do zrozumienia, że w świecie gry spędzimy naprawdę sporo czasu.

Podczas prezentacji tytułu na targach E3 2015 deweloperzy podzielili się nie tylko fragmentami rozgrywki, które zapewne już widzieliście (w razie czego do przypomnienia tutaj), lecz również opowiedzieli o własnych wrażeniach z rozgrywki.

Grałem około 400 godzin i wciąż natrafiałem na nowe rzeczy, których jeszcze nie widziałem – podkreślił Jeff Gardiner, jeden z deweloperów Fallout 4.

Trzeba przyznać, że taka liczba robi wrażenie. Ciekawe tylko, ile w tym prawdy, a ile autopromocji. Mamy jednak nadzieję, że Fallout 4 zapewni nam naprawdę sporo rozgrywki, a czas gry będzie wynosił przynajmniej połowę z tych 400 godzinek.

To całkiem możliwe biorąc pod uwagę fakt, że podczas zabawy będziemy mogli nie tylko zwiedzać ogromny i otwarty świat, lecz również rozbudowywać własne domostwo, które może z czasem przerodzić się w małą osadę. Deweloperzy kładą na ten aspekt bardzo duży nacisk i zapewne już sama zabawa w budowniczego wystarczy na bardzo, bardzo długo.

Przypominamy, że data premiery Fallout 4 została zaplanowana na 10 listopada tego roku. Tego dnia tytuł pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

142 Shares
Share142
+1
Tweet