THQ Nordic zapowiada nowy survival. Sprawdzajcie wymagania, oglądajcie zwiastun

THQ Nordic zapowiada nowy survival. Sprawdzajcie wymagania, oglądajcie zwiastun
Filmiki z gier Newsy PC

W przyszłym tygodniu gra trafi do wczesnego dostępu.

THQ Nordic informuje, że wyda grę Fade to Silence, której tworzeniem zajmuje się studio Black Forest Games. Produkcja należy do gatunku survivali i co ciekawe, pojawi się w Early Access na Steam już w przyszłym tygodniu – 14 grudnia.

Jak czytamy na karcie tytułu na Steam, w Fade to Silence wcielasz się w Asha, urodzonego przywódcę, dręczonego jednak przez koszmary. Stawiasz czoła post-apokaliptycznemu, zamarzniętemu pustkowiu, aby zebrać wszystko, co niezbędne do zbudowania bezpiecznego, gwarantującego przetrwanie schronienia. Wobec kurczących się w szybkim tempie zasobów wykonanie nawet najprostszych zadań, takich jak ulepszanie narzędzi czy wyszukiwanie materiałów, wymaga ryzykownych wypraw poza obóz. Aby zdobyć potrzebne przedmioty, musisz przemierzyć rozległe tereny, gdzie czekają na ciebie potwory nie z tego świata, a także dużo groźniejszy wróg: bezlitosna zima. Niskie temperatury nieustannie dają się we znaki. Lecz to nie mróz jest najgorszym, co może ci się przytrafić. Strzeż się szczególnie zamieci – będziesz potrzebować wszystkich swoich umiejętności, ogromnej dozy determinacji i całego szczęścia, jakim dysponujesz, by wyjść z niej cało.

10 premier na obecny tydzień. Powrót wielkiej serii RPG, atak zombie, podglądanie sąsiada i sport

Aby przetrwać i sprostać oczekującym cię wyzwaniom, potrzebować będziesz pomocy sojuszników. Zdobędziesz ich, sprowadzając do azylu innych ocalałych. Indywidualny zestaw umiejętności i cech charakteru każdej z tych postaci zapewnia dostęp do lepszych zasobów oraz wyposażenia wyższej kategorii. Bez tych ulepszeń możesz jedynie zbierać najbardziej podstawowe materiały i tworzyć prowizoryczne narzędzia oraz bronie.

Fade to Silence wprowadza złożoną dynamikę zimowego klimatu do rozbudowanej, grupowej gry surwiwalowej z plejadą wyjątkowych postaci. System zmiennej pogody pomaga lepiej wczuć się w trud przetrwania w mroźnym, opanowanym przez spaczenie świecie. To, czy gracze ocaleją, zależy od ich umiejętności odczytywania sygnałów pogodowych i podejmowania właściwych decyzji – o poszukiwaniu schronienia lub powrocie do domu. Dzięki zaawansowanemu systemowi przemieszczania śniegu bohater gracza i postaci niezależne pozostawiają za sobą wiarygodnie wyglądające ślady. Takie znaki ostrzegawcze pozwolą ci odróżnić obszary, w których dobrze jest zaczaić się na zwierzynę, od tych, w których czyhają potwory.

Fade to Silence – wymagania sprzętowe:

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64bit
  • Procesor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 lub lepszy
  • Pamięć: 12 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R9 270 (przynajmniej 2 GB VRAM)
  • Miejsce na dysku: 30 GB dostępnej przestrzeni

ZALECANE:

  • System operacyjny: Windows 10 64bit
  • Procesor: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350 lub lepszy
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 480
  • Miejsce na dysku: 30 GB dostępnej przestrzeni

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie