Fabularny dodatek do GTA V. “Nic o tym nie wiem”

Takie wypowiedzi potrafią ostudzić serca fanów GTA V.

W zeszłym tygodniu sieć obiegła fotka, na której Shawn Fonteno (podkłada głos pod Franklina Clintona z GTA V) siedzi w stroju do motion-capture w siedzibie Rockstar. Wszyscy mocno chcieliśmy wierzyć, że może to wskazywać na pracę nad fabularnym dodatkiem do GTA V.


Teraz wiadro zimnej wody wylewa na takie spekulacje Ned Luke, czyli aktor wcielający się w GTA V w rolę Michaela. Na swoim profilu w serwisie Facebook napisał on dobitnie: WSZYSCY chcą dodatku do kampanii… NIC na ten temat nie wiem. Nie mam pojęcia, kiedy zostanie wydany, jeśli w ogóle zostanie wydany.

Przypominamy, że Rockstar również ucina wszelkie plotki odnośnie DLC do fabularnego trybu GTA V. W zeszłym roku deweloper tłumaczył, że skupia się teraz na zawartości do GTA Online, które jest absolutnym priorytetem.

Być może zatem wspomniane zdjęcie Fonteno zwiastuje prace nad jakąś dodatkową zawartością właśnie do GTA Online? Jak sądzicie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Vitaminka

    A może mają ból dupy, że przecieki ujrzały światło dzienne, i próbują tuszować sprawę, żeby z hukiem zaskoczyć niepewnych oczekujących ? 😀

63 Shares
Share63
+1
Tweet