Fabularne DLC do Uncharted 4 będzie drogie? Cena została ujawniona

Nadchodzące Uncharted 4: Kres Złodzieja to pierwsza gra serii, która dostanie dodatek z fabułą. A ile za taką przyjemność?

Naughty Dog zaskoczyło nas trochę, ogłaszając dodatkową fabularną zawartość do Uncharted 4. Dlaczego czwórka otrzyma coś takiego, podczas gdy w poprzednich odsłonach nie mieliśmy okazji zobaczyć ekstra fabuły? Deweloper wyjaśnił to w prosty sposób – wszystko przez The Last of Us.

No to teraz cena, bo wiadomo, że Naughty Dog nie rozda nam DLC za darmo. W amerykańskim PS Store pojawił się dodatek Triple Pack do Uncharted 4, który zawiera w sobie właśnie wspomnianą fabułę. Trzeba za niego zapłacić 25 dolarów, czyli około 93 złotych.

W polskim PS Store nie znajdziemy Triple Pack’a osobno (nie wiadomo, jak będzie później). Jednak wchodząc na kartę gry Uncharted 4: Kres Złodzieja – Edycja Deluxe, możemy zobaczyć, że zawiera ona ten sam Potrójny Pakiet.

Jak czytamy w PS Store, znajdziemy w nim dodatkową historię dla trybu jednego gracza, dwa pakiety unikalnych, legendarnych i rzadkich przedmiotów do trybu wieloosobowego oraz następujące przedmioty i skórki:

  • Skórkę Uncharted: Drake’s Fortune
  • Skórkę Drake’a włamywacza
  • Skórkę Pustynny Drake
  • Złote, śnieżne i pustynne skórki do broni
  • Dwa pirackie kapelusze do trybu wieloosobowego
  • Prowokacje ze sztyletem Phurba
  • Punkty Naughty Dog

Cena Uncharted 4 w edycji Deluxe wynosi 309 złotych (o 60 złotych więcej niż standardowe wydanie gry). Waszym zdaniem warto?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: