Fabuła w Final Fantasy XV – długi, ale konkretny zwiastun

Fabuła w Final Fantasy XV – długi, ale konkretny zwiastun
Filmiki z gier Newsy PS4 Wideo XOne

Zobaczcie, z czym tak naprawdę się je najnowszą odsłonę Final Fantasy.

Square Enix wypuściło do sieci zwiastun nadchodzącego Final Fantasy XV, który skupia się przede wszystkim na fabularnej stronie gry. Gracze mogą tutaj poznać przede wszystkim księcia Noctisa – głównego protagonistę. Jego zadaniem jest odzyskanie utraconego królestwa. Oczywiście wokół niego nie zabraknie gromady wesołych kompanów.

Final Fantasy XV ma się ukazać na PlayStation 4 oraz Xboksie One już 29 listopada. Pozostał więc nieco ponad tydzień do premiery. Wy czekacie na tę produkcję? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Amerykański komik gra w Final Fantasy XV. „Epicka strata czasu”

Conan O’Brien prowadzi program Clueless Gamer, w którym wraz z zaproszonymi gośćmi, gra na żywo w wybrane produkcje. Tym razem na tapetę wziął Final Fantasy XV, a do zabawy zaprosił Elijaha Wooda – aktora, który znany jest między innymi z roli Frodo Bagginsa trylogii Władcy Pierścieni.

Co Conan O’Brien sądzi o grze od Square Enix? Kilka cytatów jest naprawdę zabawnych, choć z drugiej strony nie oczekujemy od O’Briena znajomości japońskich gier RPG, przez co niektóre z jego wypowiedzi należałoby potraktować z dystansem.

– Nie ma to jak biegać po pustyni w skórze.
– Ta gra powinna się nazywać czekaniem na śmierć w prawdziwym życiu.
– Kto wpadł na taki pomysł?
– Ostatni raz zabijałem robaka przez 72 godziny będąc w college’u.
– To wszystko jest jedną wielką epicką stratą czasu.

Zobaczcie sobie poniższy materiał, naprawdę warto! My tymczasem przypominamy, że premiera Final Fantasy XV przewidziana jest na 29 listopada tego roku na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Final Fantasy XV ozłocone

Square Enix podało, że prace nad Final Fantasy XV zostały ukończone i produkcja właśnie zmierza do tłoczni. Premiera gry została przewidziana na 29 listopada i wygląda na to, że w tej kwestii nic już się nie zmieni.

Przy okazji mamy szansę rzucić okiem na kolejny zwiastun gry, utrzymany w świetnym klimacie i bardzo dynamiczny zarazem. Trwa ponad 4 minuty, ale naprawdę warto go zobaczyć.

Wy również czekacie na Final Fantasy XV? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie