F1 22 dostało zwiastun rozgrywki. Ładna grafika, ale z „wodą” jest coś nie tak

F1 22 - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

F1 22 otrzymało kolejny zwiastun. Tym razem zaprezentowano świeżutkie urywki rozgrywki z trasy, którą przejedziemy się w nowej produkcji Codemasters.

Materiał pozwala rzucić okiem na Miami International Autodrome. Tor może pochwalić się dziewiętnastoma zakrętami i trzema strefami DRS – fani F1 nie powinni być nim zawiedzeni. Trzeba też przyznać, że Miami GP jest całkiem urodziwy, choć pewien szczegół dość negatywnie zaskakuje.

Jeśli dokładnie obejrzeliście materiał, zapewne zauważyliście, że „woda” w jednym ujęciu wygląda jak… zamrożona galaretka. Nie jest to wpadka grafików z Codemasters, a faktyczna przypadłość Miami International Autodrome. Projektanci toru postanowili zbudować w jego środku fałszywą przystań z jachtami, ale chyba zapomnieli, że do morza mają spory kawałek. W efekcie na Miami GP znajdziemy fałszywą wodę, którą chcąc nie chcąc trzeba było przenieść do gry. Tylko po co chwalić się tym paskudztwem w świeżo zapowiedzianym tytule, który zresztą wygląda bardzo ładnie? Cóż, przynajmniej nie można narzekać na brak autentyczności.

Niedawno potwierdzono również wymagania sprzętowe i datę premiery F1 22. Produkcja zadebiutuje 1 lipca na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. Jeśli jednak zdecydujecie się na zakup droższego wydania, z tytułem będziecie mogli zapoznać się już 28 czerwca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie