Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Evolution Studios ma dobrą wiadomość dla posiadaczy DriveClub

Studio nie podaje jednak żadnych informacji na temat obiecanej, darmowej wersji gry.

Evolution Studios twierdzi w najnowszym komunikacie, że większość graczy powinna już bez problemu połączyć się z serwerem i rozpocząć rozgrywkę online. W razie niepowodzeń, producent radzi ponawianie prób.

Choć to niewatpliwie dobra informacja, to prace nad wydajnością nie zostały jeszcze zakończone. – Będziemy na bieżąco informować o postępach. Wiemy, że problemy z brakiem połączenia są bardzo frustrujące. Dlatego pracujemy bez wytchnienia, by zapewnić Wam płynną rozgrywkę online – zapewnia Evolution Studios.

Rozgrywka w sieci to kwintesencja zabawy w DriveClub. Możemy tworzyć własne kluby lub dołączać do istniejących czy sprawdzać listy najlepszych czasów na poszczególnych trasach. Od czasu premiery wyścigów – czyli od 8 października w Europie – dostanie się na serwer jest jednak utrudnione.

Miejmy nadzieję, że twórcy szybko wyrobią się z problemami wydajności i dotrzymają innej obietnicy – darmowej wersji DriveClub, która została zapowiedziana w ramach oferty PS+ na październik.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się