Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Evil West – polskie Flying Wild Hog szykuje nową grę

Flying Wild Hog zaprezentowali swoją nową markę – Evil West. Gra ma zadebiutować w 2021 roku i nieco przypomina Shadow Warrior.

Seria Shadow Warrior to troszeczkę niedoceniona perełka, która często jest pomijana w zestawieniach najlepszych polskich tytułów. Flying Wild Hog to mistrzowie gatunku, którzy udowodnili parokrotnie, że potrafią zrobić fenomenalną grę.

Na The Game Awards 2020 mogliśmy zobaczyć zapowiedź nowej gry warszawskiego studia – Evil West. Jest to strzelanka, w którą można grać samotnie lub w trybie kooperacji. Całość została osadzona w realiach Dzikiego Zachodu, który ogarnęła inwazja wampirów. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun gry.

Najprawdopodobniej będzie to tytuł nieco podobny do Shadow Warrior. Gracze będą mogli rozwijać swoją postać, odblokowywać jej nowe umiejętności, a także ulepszać swój rynsztunek.

Nawet jeśli Flying Wild Hog postawią na bliźniaczo podobną rozgrywkę co w Shadow Warrior, to chyba nie ma powodów do obaw. Formuła dynamicznej strzelanki na modłę wspomnianej wcześniej serii jest mocno elastyczna i praktycznie zawsze sprawdza się przynajmniej dobrze.

Warto wspomnieć, że studio pracuje równolegle nad Shadow Warrior 3, więc na niedostatek produkcji od Hogów zdecydowanie nie będziemy mogli narzekać. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać pierwszych materiałów z rozgrywki.

Evil West ma zadebiutować w 2021 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series S i X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się