Evil Dead: The Game z krwawym zwiastunem. Kandarian demon, małe ludziki i odcięta dłoń

Evil Dead The Game - środkowy palec
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Evil Dead: The Game otrzymało właśnie kolejny trailer, który tym razem prezentuje w akcji Kandarian Demona. Twórcy pokazali także masę innych kadrów pełnych typowo horrorowych straszności.

Mam na myśli m.in. opętywanie postaci, a nawet samochodów. Co jak co, ale deweloperzy wydają się być bardzo pomysłowi w kolejnych mechanikach, które mają na celu przestraszenie grających. Zresztą zobaczcie zwiastun, a przekonacie się o tym sami.

Oficjalnie mogę siebie nazwać fanem tych małych ludzików i dłoni wyskakujących ze skrzyń. Ciekawie prezentuje się też kwestia tego, jak zachowuje się krew. Ta wręcz w przerysowany sposób tryska w każdą stronę, co niektórym z pewnością się skojarzy z kiczowatymi efektami nieco starszych horrorów. Jak najbardziej taka kombinacja konceptów do mnie trafia, a wręcz widzę w tym wszystkim ręce i nogi.

Być może przegapiliście ostatni zwiastun EDTG. Jeśli tak, zachęcam zajrzeć do naszego wcześniejszego omówienia, które znajdziecie w tym miejscu.

Premiera Evil Dead: The Game jest zaplanowana na 13 maja 2022 roku. Gra będzie dostępna na PC (Epic Games Store), PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. Produkcja oczywiście nawiązuje do popularnej serii filmów znanych w Polsce pod tytułem Martwe Zło.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie