Estetyczna obudowa dla graczy od Cooler Master

Od dawna obudowa nie jest już tylko skrzynką na podzespoły, to element który często mówi wiele o użytkowniku zamontowanego w niej komputera.

Nowy MasterBox Q300L TUF Edition produkcji firmy Cooler Master niewątpliwie zdradzać będzie gamingowy charakter peceta mieszczącego się wewnątrz. Chociaż nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, by z użyciem tej właśnie obudowy stworzyć np. miniaturową stację roboczą.

MasterBox Q300L TUF Edition nosi branding grupy TUF Gaming Alliance na filtrach oraz obydwu bocznych panelach. Tym samym nie sposób pomylić tej obudowy z jakąkolwiek inną. Stosunkowo niewielkich rozmiarów (381 mm wysokości) pomieści płyty główne w standardzie Micro-ATX lub Mini-ITX. Dzięki uwadze poświęconej przez producenta tematowi chłodzenia, można zamontować w niej naprawdę wydajne podzespoły. W środku mieści się normalny, pełnowymiarowy zasilacz ATX, układ chłodzenia CPU o wysokości do 159 mm i karta graficzna o długości sięgającej nawet 360 mm.

Nie zabrakło także miejsca na zarządzanie kablami. Nic dziwnego, estetyka wnętrza obudowy jest istotna, bowiem boczny panel w MasterBox Q300L TUF Edition jest przezroczysty. W środku kompaktowej obudowy można zamontować także chłodzenie wodne z radiatorem o długości do 240 mm.

Cenę obudowy poznany w momencie pojawienia się jej na polskim rynku czyli pod koniec lutego b.r.

Źródło: Cooler Master

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: