A Plague Tale Innocence za darmo w Epic Games Store

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gry za darmo. A Plague Tale: Innocence oraz Speed Brawl już wkrótce!

Do sieci wyciekły informacje o kolejnych darmowych grach w Epic Games Store. Gracze już w przyszłym tygodniu zgarną dwie ciekawe produkcje.

Już dziś użytkownicy launchera Epic Games odbiorą dwie bardzo dobre produkcje. Jeszcze przed udostępnieniem darmówek, do sieci wyciekły tytuły gier, które zgarniemy w przyszłym tygodniu.

Jak podaje jeden z użytkowników serwisu MyDealz, od 5 sierpnia odbierzemy A Plague Tale: Innocence oraz Speed Brawl. Autor przecieku udostępniał wcześniej informacje o rozdawanych grach na długo przed ich ujawnieniem. Możemy więc śmiało stwierdzić, że to bardzo prawdopodobne wieści. Przekonamy się o tym już dziś po godzinie 17:00, kiedy to Epic Games Store oficjalnie ujawni kolejne darmówki.

A Plague Tale to dość znana produkcja. Gra trafiła też niedawno do PS Plus i najwyraźniej twórcy chcą dotrzeć do większej liczny odbiorców. Nic dziwnego, bowiem na tegorocznym E3 zapowiedziano sequel tej produkcji. Jeśli jeszcze nie graliście, a lubicie takie tytuły, zdecydowanie warto się zapoznać.

Speed Brawl to dynamiczna gra typu beat’em up. Gracze chwalą ten tytuł za wartką akcję, przyjemną dla oka oprawę i bardzo satysfakcjonujący system walki. Dodatkowo warto wyróżnić możliwość przejścia całej kampanii w kooperacji. Jeśli szukacie czegoś do gry ze znajomymi, być może ten twór Was zainteresuje.

[Aktualizacja]

Panie i Panowie, mamy to! Przeciek okazał się prawdziwy, a już za tydzień na EGS do zgarnięcia będą wymienione w artykule tytuły.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się