Enlisted czołgi brama Berlin

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Enlisted – testujcie grę, szturmujcie bunkier Hitlera w bitwie o Berlin

Trwają właśnie otwarte testy drugowojennego shootera Enlisted, podczas których możemy sprawdzić nową mapę, bronie i pojazdy.

Gaijin Entertainment i Darkflow Software przeprowadzają w ten weekend drugie publiczne testy Enlisted – wieloosobowego shootera osadzonego w realiach II wojny światowej. Po raz pierwszy w ręce graczy zostanie oddana mapa Bitwa o Berlin. Gracze będą mogli szturmować Kancelarię III Rzeszy i słynny Führerbunker. Testy na wspomnianej mapie odbywają się, aby uczcić 75. rocznicę Dnia Zwycięstwa.

Uzbrojenie i pojazdy dostępne podczas Bitwy o Berlin różnią się od sprzętu, który gracze mieli do dyspozycji podczas pierwszych testów miesiąc temu w Bitwie o Moskwę. W ramach nowego scenariusza uczestnicy chwycą m. in. za pistolety maszynowe PPS-42 i PPS-43 SMG, karabiny maszynowe RD-44 i FG 42 Model I oraz karabinki szturmowe StG 44 i MP 43/1. Ponadto radzieckie czołgi T-43-85 i IS-2 staną do zaciekłej walki z niemieckimi Panterami i Tygrysami II.

Żołnierze uzbrojeni w rakietowe granatniki przeciwpancerne RPzB chowają się w wąskich berlińskich uliczkach, koktajle Mołotowa wylatują przez podejrzanie wyglądające okna, a ostrzał z moździerzy zapewnia wsparcie ogniowe nacierającej piechocie – tak wygląda typowa sesja Enlisted.

Deweloperzy ze studia Darkflow Software dokładnie przeanalizowali kwietniowe testy. Dzięki zebranym danym udoskonalił AI przeciwników, wszelkiego rodzaju algorytmy czy stopień odrzutu broni. Do gry został dodany także nowy tryb – Assault, w którym celem drużyny atakującej jest przejęcie terytorium wroga poprzez utrzymywanie kontroli nad strategicznymi punktami na mapie. Z kolei drużyna przeciwna musi się bronić, ale ma także szansę na odzyskanie już utraconego terenu.

Klient gry Enlisted pobierzecie z oficjalnej strony gry.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się