Enlisted czołgi brama Berlin

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Nowa kampania trafia do Enlisted. Tym razem ruszamy na Berlin

Łotewskie studio Darkflow Software ogłosiło koniec prac nad trzecim modułem w Enlisted. Bitwa Berlin jest już dostępna dla graczy w ramach zamkniętych beta testów strzelanki.

Sieciowa strzelanina Enlisted cały czas rozwija się prężnie i wszystko wskazuje na to, że gracze otrzymają finalną wersję zgodnie z planami. Do tej pory uczestnicy beta testów mieli okazję wziąć udział w dwóch kampaniach: Bitwie o Moskwę i Inwazji na Normandię. Teraz twórcy dorzucają trzeci moduł.

W ramach Battle of Berlin udostępniono nowe misje, bronie i unikalne pojazdy. Oprócz tego poprawiono szereg niedociągnięć wyłapanych w trakcie testów. Do ogłoszenia dodano oczywiście krótki trailer, który możecie zobaczyć poniżej.

Balans rozgrywki, tryby gry i system progresji zostały dokładnie dopracowane podczas zamkniętej bety tej nowej kampanii do sieciowej strzelanki wojskowej. Do Bitwy o Berlin dodano nowe misje i 11 dodatkowych poziomów progresji, które odblokowują nowe oddziały, broń i pojazdy wojskowe. Rozpoczął się również nowy sezon Battle Pass w Enlisted, który przynosi nowe nagrody za wszystkie trzy dostępne kampanie.

Pełną listę zmian i ulepszeń Łotysze punktują na stronie gry.

Enlisted to sieciowa strzelanina, w której rozgrywamy kluczowe bitwy II wojny światowej. Interesującym jest fakt, że mundury żołnierzy, wygląd i możliwości pojazdów oraz bronie dostępne w grze odwzorowano zgodnie z realiami historycznymi. Tytuł umożliwia starcia na rozległych mapach i niszczenie ich wielu elementów. W pracach nad Enlisted uczestniczy studio Gaijin Entertainment, odpowiedzialne za War Thunder.

Strzelanina ma zostać ukończona w 2022, trafiając zarówno na PC, jak i konsole PS5 i Xbox Series X/S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się