Gracze Elden Ring odkryli ukryty sposób na jedną z najtrudniejszych lokacji w grze

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Grób Bohaterskiego Pogranicznika to jeden z najtrudniejszych dungeonów w Elden Ring. Gracze znaleźli prosty sposób na ułatwienie sobie rozgrywki.

Biada tym, którzy decydują się tam wejść na samym początku swojej przygody!

Elden Ring – prosty trik do ułatwienia gry

Najnowsza pozycja od From Software okazała się grą wybitną i wnoszącą otwarte światy na zupełnie nową jakość. Jako gracze możemy bez problemów przemierzyć cały, obfity w atrakcje świat w dowolnej kolejności i nie jesteśmy przywiązani do konkretnej ścieżki. Rodzi to jednak pewne problemy, jak choćby zbyt niski level na dany rejon, o czym możemy nie wiedzieć. Spryciarze z From postanowili już na samym początku dać niektórym graczom dostęp do jednej z najtrudniejszych lokacji.

Mowa o Grobie Bohaterskiego Pogranicznika, do którego klucz można uzyskać jako dar na samym początku przygody. Decydując się tam wejść, musimy być świadomi paru mocnych przeciwników i, co najważniejsze, jeżdżącego rydwanu z wielkimi kolcami. Z pewnością napsuł on krwi niejednemu z nas.

Jest jednak na niego prosty sposób. Jeden z uważnych graczy na Reddicie przedstawił na wideo to, co dostrzegli już wcześniej inni. Mało konkretne podpowiedzi nie były dla wielu z nas zbyt pomocne. W pewnym momencie w trakcie zwiedzania dungeonu możemy natknąć się na wiszące pod sufitem garnki.

Te da się zestrzelić za pomocą chociażby łuku. Celując w ich mocowanie, gdy pod nimi przejeżdża rydwan, możemy go zniszczyć. W nagrodę zyskujemy nie tylko spokój w tej lokacji, ale i dość ciekawy przedmiot.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie