Tryb „łatwy” dla Elden Ring? Jasne, jest już do tego odpowiedni mod

Elden Ring - zrzut ekranu
PC

Chcecie zagrać w Elden Ring, ale odrzuca Was poziom trudności? Powstał specjalny mod dodający do gry sporo ułatwień. „Easy Mode” cieszy się sporą popularnością.

Zmatowieńcy! Nie bójcie się, albowiem do gry trafiła ciekawa modyfikacja.

Elden Ring z trybem „easy”

Gatunek soulslike to cała gama świetnych pomysłów, szczególnie w wykonaniu From Software. Dla wielu graczy odstraszający jest niezwykle wysoki poziom trudności, który wymaga cierpliwości i zaangażowania. Odbija się to jednak na niektórych zainteresowanych, którzy chcieliby po prostu doświadczyć tych niezwykle ciekawych światów.

Na ratunek takim graczom przyszła najnowsza modyfikacja nazwna „Easy Mode for Elden Ring”. Jak sama nazwa wskazuje – dodaje ona tryb „łatwy”. No, może nie tylko „dodaje”, co raczej zmienia zasady gry tak, aby graczowi było znacznie prościej przemierzać ten niegościnny świat. Jeżeli interesuje Was cała otoczka produkcji, a nie jej poziom trudności, moda pobierzecie z tego miejsca.

Problem w tym, że twórca również poszedł na sporą łatwiznę. Nie mamy tu niestety żadnych modyfikowalnych suwaków. Mod zmienia następujące rzeczy:

  • gracz otrzymuje o połowę mniej obrażeń
  • gracz zadaje 25% więcej obrażeń
  • zdobywamy 10 razy więcej run, niż normalnie

Wygląda więc na to, że to nie tyle tryb „easy”, ile „ultraeasy” i przeznaczony jest raczej dla tych, którzy nie chcą mieć absolutnie żadnej bariery trudności. Dość powiedzieć, że modyfikację można w pewien sposób nazwać cheatem. Oczywiście jej instalacja wymaga od nas wejścia w tryb offline, więc nie zepsujemy komuś innemu gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie