Nie możecie doczekać się Elden Ring? Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy PS4 i PS5

Elden Ring - zrzut ekranu
PS4 PS5

Jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat, Elden Ring, zadebiutuje już za dwa dni. Oznacza to dobrą wiadomość dla graczy korzystających z PlayStation.

From Software pozwoli nam zagrać w zasadzie od momentu premiery gry.

Elden Ring do pobrania na PlayStation

From Software w ostatnim czasie dosłownie zalało nas kolejnymi szczegółami na temat wyczekiwanego RPG souls-like Elden Ring. „Eldeński krąg” zadebiutuje już 25 lutego, czyli dosłownie za dni, tak więc fani cyklu Dark Souls i innych gier studia powinni szykować miejsce na swoich dyskach.

Szczególnie jeżeli korzystacie z PS4 lub PS5. To bowiem na te dwie konsole już teraz możecie pobierać pliki gry. From Software poinformowało, iż preload gry właśnie wystartował. Jeżeli zależy Wam na czasie i już zarezerwowaliście czas tuż po premierze gry, nie będziecie musieli martwić się o oczekiwanie na to, aż konsola „zassie” potrzebne pliki.

Co ciekawe, niektórym już teraz udało się położyć ręce na wyczekiwanym RPG-u. Japońscy deweloperzy mają jednak do nich wiadomość. Proszą, aby powstrzymali się od możliwych spoilerów. Wiem, że może to brzmieć nieco kuriozalnie, w końcu produkcje From wydają się dość enigmatycznie podchodzić do fabuły. Niemniej spoilerami mogą być materiały z późniejszych etapów gry, pojedynki z bossami czy sporadyczne przerywniki filmowe. Lepiej powstrzymać się od buszowania w sieci, jeżeli zależy Wam na „czystym” doświadczeniu gry.

Wczoraj Elden Ring dostało również zwiastun premierowy, który tylko potwierdza, iż będzie to najbardziej epickie RPG ostatnich lat. No, taką mam przynajmniej mam nadzieję. Jak wyjdzie w praktyce? Tego dowiemy się już w najbliższy piątek.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie