Elden Ring ukończone w niesamowicie krótkim czasie bez ani jednej śmierci

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Zaczęło się. Nie dość, że niektórzy grają już w Elden Ring używając banana, to jeszcze za grę zabrali się zawodowi speedrunnerzy. Pobito bardzo imponujący rekord.

Gracz podpisujący się pseudonimem „niko bellic” opublikował materiał, w którym przechodzi nową grę From Software bez ani jednej śmierci… w dwie i pół godziny. Tak, dobrze czytacie. Speedrunner ukończył tytuł wymagający kilkudziesięciu godzin grania w mniej czasu niż potrzeba na obejrzenie nowego Batmana.

Co jeszcze bardziej imponujące, speedrunner nie wykorzystywał żadnych większych błędów gry. Oczywiście omijał większość przeciwników i używał exploitów aby zdobyć runy i szybko wzmocnić postać, ale to dość popularna taktyka wśród fanów gier From Software, która nie jest uznawana za oszustwo. Powyższy speedrun to popis umiejętności i przede wszystkim doskonałej znajomości gry.

Jesteśmy ledwie chwilę po premierze Elden Ring, więc nie zdziwię się, jeśli rekord wkrótce zostanie pobity. Co więcej, przypuszczam, że dość szybko pojawi się podobny speedrun, w którym ktoś przejdzie grę w podobnym czasie bez otrzymania ani jednego ciosu. Produkcje From Software przyciągają do siebie takich zdolnych graczy jak światło ćmy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie