Nowe materiały z Elden Ring podkreślają różnorodność rozgrywki

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

From Software zaprezentowało nowe materiały z Elden Ring na wydarzeniu Taipei Game Show 2022. Fragmenty rozgrywki pozwalają rzucić okiem na wiele elementów produkcji.

Gameplay pokazuje masę lokacji i przeciwników. Dodatkowo From Software zdecydowało się na pokazanie rozgrywki paroma dostępnymi klasami i widać, ze każda z nich mocno różni się od innych. Na różnorodność zabawy pozytywnie wpływa też to, jak wiele czarów i specjalnych umiejętności będą mogli wykorzystać gracze w trakcie zabawy. ER zapowiada się na największą i najbardziej różnorodną grę soulslike w historii From Software.

Studio niedawno ogłosiło, że gra jest już ukończona. Przy okazji potwierdzono, że jej przejście zajmie kilkadziesiąt godzin. Co ciekawe, tytułu i tak nie da się ukończyć w trakcie jednego przejścia na 100% z uwagi na pewne rozgałęzienia pod koniec historii.

Oczywiście na czas przejścia gry wpłyną też nasze umiejętności. Starszy Pierścień zdaje się być jednak najbardziej przystępną produkcją soulslike od japońskiego zespołu. Sami twórcy zapowiedzieli też, że wprowadzili wiele zmian mających zmniejszyć uczucie stresu towarzyszące graczom.

Elden Ring ukaże się 25 lutego. Produkcja będzie dostępna na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie