Elden Ring na kolejnej rozgrywce. Wielki niedźwiedź kontra gracz

Elden Ring - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W sieci pojawił się nowy materiał prezentujący zupełnie nowe fragmenty rozgrywki z Elden Ring. Najnowsza produkcja From Software zapowiada się wyśmienicie.

W zaprezentowanym materiale zdecydowanie jest na co popatrzeć. Możemy rzucić okiem na przejażdżkę po świecie gry, walkę z pewnymi jeźdźcami oraz starcie z wielkim miśkiem… ciekawe czy tak George R. R. Martin wyobrażał sobie niedźwiedzie w świecie Elden Ring.

Choć na powyższym materiale nie ma chyba niczego, czego From Software nie pokazałoby na innym nagraniu lub zrzucie ekranu, gameplay ten pozwala rzucić okiem na rozgrywkę z innej perspektywy. Gracze czekający na Elden Ring mają prawo się niecierpliwić, a takie mini-materiały to miłe umilenie czasu oczekiwania na premierę gry.

Reżyser gry niedawno stwierdził, że produkcję tę może skończyć więcej graczy niż poprzednie dzieła From Software. Choć sama gra nie jest łatwiejsza, oferuje bardziej przystępną rozgrywkę i większą swobodę. W efekcie wielu graczy ma nie być aż tak przytłoczonych stawianymi przed nimi wyzwaniami.

Najnowsza gra From Software ukaże się 25 lutego. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie