Elden Ring zbyt łatwe? Powstał mod, który zmienia rozgrywkę w piekło

Elden Ring - zrzut ekranu
PC

Speedrunnerzy kończą już Elden Ring w niecałe pół godziny, co jasno wskazuje, że dla niektórych gra nie stanowi już żadnego wyzwania. Jeśli dla Was również (jakimś cudem) tytuł jest zbyt łatwy, powstał mod, który znacznie utrudnia rozgrywkę.

Modyfikacja Prepare to Die (Hard Mode) zmienia świat nowej produkcji From Software w piekło. Może nie dosłownie, ale przyjemność z jego zwiedzania będzie podobna.

Mod gracza Silentverge wpływa nie tylko na statystyki przeciwników, ale też na ich sztuczną inteligencję. Napotkani wrogowie mają staty zbliżone do tych z trybu Nowej Gry + (wszystkie warianty NG+ skalują się z wprowadzonymi zmianami), a dodatkowo widzą gracza z dużo większej odległości oraz trudniej się do nich zakraść. Niestety zmiany w sztucznej inteligencji nie zostały jeszcze zakończone i póki co dotyczą jedynie żołnierzy Godricka oraz wojaków z Caelid. Twórca moda pracuje jednak nad zmianami dla kolejnych wrogów.

Modyfikacja zajmuje się nie tylko przeciwnikami, ale także postacią gracza. Jeśli ją zainstalujecie, będziecie mogli używać szybkiej podróży tylko i wyłącznie jeśli zechcecie przenieść się do kościoła lub katedry.

Moda pobierzecie w tym miejscu. Aby go zainstalować musicie tylko wypakować pliki w folderze z grą i nadpisać te już w nim obecne. Pamiętajcie, aby zrobić backup pliku regulation.bin.

A jeśli Elden Ring jest dla Was zbyt trudne, w tym miejscu znajdziecie modyfikację wprowadzającą szereg ułatwień do gry.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie