George R. R. Martin o Elden Ring: „Przełomowy megahit”

Elden Ring i George R. R. Martin
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

George R. R. Martin wypowiedział się na temat Elden Ring. Autor pomagał przy nowej produkcji From Software i właśnie mocno ją pochwalił.

Martin przypomniał, że odpowiadał za wykreowanie świata gry. Następnie From Software przygotowało swoją interpretację gotowych postaci i wydarzeń. Gdyby tylko Martin wiedział, jak zmieniło się jego dzieło…

Koniec czekania. Od lat przygotowywana gra Elden Ring została wydana w zeszłym tygodniu i szturmem zdobyła świat gier.
Ale nie słuchajcie mnie. From Software zatrudniło mnie do stworzenia świata, więc nie mogę udawać, że jestem obiektywny.

– napisał George R. R. Martin na swoim blogu

Autor „Pieśni lodu i ognia” pochwalił pracę deweloperów i cieszy się, że mógł z nimi współpracować. Martin nazwał nową grę słynnego studia „przełomowym megahitem”.

Oczywiście, prawie wszystkie zasługi należy przypisać Hidetace Miyazakiemu i jego niesamowitemu zespołowi projektantów gier, którzy pracowali nad tą grą przez co najmniej pół dekady, zdeterminowani, by stworzyć najlepszą grę wideo w historii. Jestem zaszczycony, że mogłem ich poznać i pracować z nimi, a także odegrać rolę, choćby najmniejszą, w stworzeniu tego fantastycznego świata i uczynieniu z Elden Ring przełomowego megahitu, jakim jest.

George R. R. Martin przez wiele miesięcy nie wspomniał ani słowem o Elden Ring. Dopiero niedawno, dwa miesiące przed premierą gry, przerwał milczenie i podsycił oczekiwania graczy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie