Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Elden Ring to ambitny projekt. Phil Spencer o grze From Software

Phil Spencer miał już okazję przetestować słynne Elden Ring. Szef Xbox chwali nową produkcję From Software i zdradza kilka szczegółów.

Nowa gra From Software wciąż jest trzymana pod kluczem. Studio niedawno przypomniało o produkcji w skromnym poście na Twitterze, a to jeszcze nie koniec nowinek.

Phil Spencer wspomniał o Elden Ring w jednym z wywiadów. Widać, że szef marki Xbox był dość mocno podekscytowany.

Widziałem dość dużo. Sporo grałem (w Elden Ring – przyp. red.).

Jako osoba, która grała we wszystkie gry Miyazakiego w przeciągu ostatniej dekady, mogę powiedzieć, że to jego najbardziej ambitna produkcja.

On (Miyazaki – przyp.red) jest zafascynowany swoją pracą. To jedna z rzeczy, które uwielbiam przy współpracy z nim i obserwowaniu, jak jego gry ukazują się na naszej platformie.

-Phil Spencer o Elden Ring i Miyazakim dla GameSpot

Spencer wspomniał też, że Miyazaki naprawdę poszerzy swoje horyzonty i jego nowy projekt jest dość nietypowy dla studia. Warto przypomnieć, że nad grą współpracuje sam George R. R. Martin, czyli autor serii Pieśń Lodu i Ognia, na której bazowana jest Gra o Tron.

Wiele wskazuje na to, że nowa gra twórców Dark Souls jest już w zaawansowanym stadium produkcji. Dodatkowo nowe wzmianki o tym tytule mogą zwiastować, że już wkrótce doczekamy się kolejnych, oficjalnych materiałów od From Software.

Projekt jest wyczekiwany przez setki tysięcy fanów na całym świecie i nic dziwnego, że każda informacja o grze jest na wagę złota. Nie poznaliśmy wszak nawet przewidywanej daty premiery Elden Ring.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się