Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Elden Ring – From Software przypomina o swojej grze. Fani soulsów zacierają ręce

Najwyraźniej Elden Ring żyje i ma się całkiem dobrze. From Software przypomniało o swojej grze, a fani studia oszaleli z radości.

Elden Ring to prawdziwa tajemnica. Wiemy, że gra wciąż powstaje i mocno bazuje na serii Souls. From Software podzieliło się z graczami jednym zwiastunem i od tego czasu bardzo skąpo dawkuje fanom informacje. Właśnie z tego powodu wiele osób zmartwiło się, że projekt ma problemy. Każda informacja o tytule jest dosłownie na wagę złota.

Wychodzi jednak na to, że fani nie muszą się martwić o najnowszą produkcję From Software. Studio przypomniało o projekcie w jednym ze swoich tweetów.

Choć post nie jest niczym niezwykłym i nie zdradza nic ponad to, że gra wciąż istnieje, to fani gier soulslike dosłownie oszaleli z radości. W komentarzach pod postem i na forum Reddit gry pojawiają się liczne wiadomości od podekscytowanych fanów. Nie zabrakło też memów. Bardzo wielu memów.

Społeczność fanów serii Souls jest bardzo, ale to bardzo specyficzna, ale też szalenie zaangażowana. Gracze chętnie sobie pomagają w rozwiązywaniu zagadek uniwersów stworzonych przez From Software i wprowadzają nowych użytkowników w świat trudnych Action RPG.

Miło widzieć, że Elden Ring wciąż powstaje i najwyraźniej rozwija się zgodnie z planem. Wiele wskazuje na to, że gra będzie najbardziej ambitnym projektem japońskiego studia.

Nie znamy jeszcze daty premiery produkcji, ale najpewniej odbędzie się ona w 2021 lub 2022 roku. Na oficjalną zapowiedź terminu wydania gry musimy jeszcze poczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się