Zapowiedź Battlefield 6 i EA Play Live

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

FPS-y to kopiuj-wklej, ale to ma się zmienić. Dzisiaj na żywo przedsmak EA Play Live

Dziś startują konferencje poprzedzające EA Play Live. Electronic Arts zaprasza na transmisję poświęconą przyszłości gier FPS. Będą niespodzianki.

Nie ma co ukrywać, że gry FPS stoją w miejscu. Od dawna nie doczekaliśmy się przełomowej produkcji w tym gatunku i zdecydowanie przydałby się powiew świeżości. Electronic Arts już dziś opowie o swoich produkcjach, które mogą odmienić strzelanki.

Jeszcze przed konferencją EA Play Live wystartuje pogadanka Spotlight – The Future of FPS. Deweloperzy opowiedzą na niej o Battlefield 2042, Apex Legends i omówią nowości, które ujrzymy w wymienionych tytułach. Dodatkowo nie zabraknie zakulisowych ciekawostek ze świata shooterów. Na transmisji pojawią się takie znane persony jak Vince Zampella, Christian Grass czy Chad Grenier. Jeśli śledzicie rynek FPS-ów, powinniście ich kojarzyć.

Wiemy też, że należy spodziewać się paru niespodzianek. Jakich? O tym przekonamy się na samym wydarzeniu.

Miejcie na uwadze, że na transmisji raczej nie doczekamy się obszernego pokazu BF2042 czy innych, wielkich ogłoszeń. Oczywiście najważniejsze zapowiedzi zarezerwowano dla głównej konferencji EA Play Live, która odbędzie się 22 lipca. Jeśli jednak chcecie poznać nowe informacje na temat FPS-ów od Electronic Arts, zdecydowanie warto pojawić się na live-streamie.

Transmisja Spotlight rozpocznie się dziś o godzinie 19:00. Obejrzycie ją na oficjalnym kanale YouTube Electronic Arts. Gorąco zachęcamy do oglądania wraz z nami poprzez zamieszczone niżej okienko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się