EA Play 2018 live. Oto streaming na żywo! Battlefield 5, FIFA 19, Anthem i więcej

EA Play 2018 live. Oto streaming na żywo! Battlefield 5, FIFA 19, Anthem i więcej
E3 2018 Newsy PC Polecamy! PS4 Targi E3 XOne

Nie możecie doczekać się nowych gier na targach E3 2018? Konferencje Sony, Microsoftu, Nintendo i innych dużych graczy zobaczymy za kilka dni, a dzisiaj rozgrzewka przed wielkim świętem graczy. Electronic Arts zaprasza na oglądanie EA Play 2018 live. Zobaczymy nowości, takie jak Battlefield 5, FIFA 19, Anthem. Będą niespodzianki. Oto streaming na żywo.

Dzisiaj – 9 czerwca w sobotę, o godzinie 20:00 czasu polskiego – Electronic Arts przeprowadzi swoją konferencję EA Play 2018. Streaming na żywo zobaczycie w poniższym okienku, wystarczy o podanej godzinie powrócić do tej wiadomości, wygodnie rozsiąść się w fotelu i łapać wszystkie nowości na bieżąco. Oczywiście tuż po wydarzeniu wszystkie najważniejsze wiadomości z EA Play 2018 podamy Wam w formie newsów.

EA Play 2018 – nowe gry

Coroczna impreza odbędzie się w Los Angeles, a co Cię czeka w trakcie transmisji? Filmy z rozgrywką, nieoczekiwane zapowiedzi, wywiady z twórcami i wiele ciekawostek. Podczas imprezy zobaczymy między innymi Battlefield V, Anthem oraz tytuły wydawane w ramach programu EA Originals.

Nie zabraknie też oczekiwanych przez miliony graczy nowych odsłon serii EA Sports, a więc FIFA 19, Madden 19 oraz NBA Live 19.

Ujawniono, że w trakcie EA Play 2018 dowiedziemy się więcej o niesamowitych starciach wieloosobowych w trybie Wielkie Operacje w Battlefield V. To również okazja, by zobaczyć zupełnie nową mapę oraz zwiastun rozgrywki wieloosobowej. Teaser trailera mogliśmy już oglądać i kto jeszcze go nie widział, niech zajrzy do tej wiadomości. Deweloperzy zdradzą również, jakie tryby wieloosobowe dostępne będą w dniu premiery.

EA Play 2018 na żywo – streaming live

Jeśli chcecie śledzić wszystkie wydarzenia na bieżąco, wystarczy w najbliższą sobotę, 9 czerwca, o godzinie 20:00 zajrzeć do tego newsa. Transmisja po polsku rozpocznie się w poniższym okienku:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie