Battlefield V multiplayer. Jest pierwszy filmik, więcej na EA Play 2018

Battlefield V multiplayer. Jest pierwszy filmik, więcej na EA Play 2018
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Już jutro poznamy wiele szczegółów na temat Battlefield V. Elektronicy obiecują, że podczas EA Play 2018 zobaczymy trailer trybu sieciowego i jeśli nie możecie się doczekać, dzisiaj mamy mały przedsmak atrakcji.

Na oficjalnym Twitterze Xbox Polska pojawił się wpis opatrzony opisem: Szykujcie się do skoku! 9 czerwca zobaczymy na własne oczy jak wygląda tryb multiplayer w Battlefield V. Nie opis jednak jest tutaj najważniejszy, a dołączony do niego trwający 20 sekund teaser, podczas którego widzimy dramatyczną akcję opuszczania przez żołnierzy płonącego samolotu. Wszystko dzieje się po zmroku, widoczność utrudnia padający śnieg. Szykują się ciężkie warunki!

Taka mała przystawka tylko zaostrza apetyt przed jutrzejszą imprezą, gdzie ujrzymy zwiastun w pełnej krasie.

Już wcześniej ujawniono, że w trakcie EA Play 2018 dowiedziemy się więcej o niesamowitych starciach wieloosobowych w trybie Wielkie Operacje w Battlefield V. To również okazja, by zobaczyć zupełnie nową mapę oraz zwiastun rozgrywki wieloosobowej. Deweloperzy zdradzą również, jakie tryby wieloosobowe dostępne będą w dniu premiery.

EA Play 2018 na żywo. Battlefield 5, FIFA 19, Anthem, niespodzianki

Dołącz do graczy z całego świata już w najbliższą sobotę, 9 czerwca, o godzinie 20:00. Coroczna impreza odbędzie się w Los Angeles, a co Cię czeka w trakcie transmisji? Filmy z rozgrywką, nieoczekiwane zapowiedzi, wywiady z twórcami i wiele ciekawostek. Podczas imprezy zobaczymy między innymi Battlefield V, Anthem, oczekiwane przez miliony nowe odsłony serii EA Sports oraz tytuły wydawane w ramach programu EA Originals.

EA Play 2018 na żywo – streaming live

Jeśli chcecie śledzić wszystkie wydarzenia na bieżąco, wystarczy w najbliższą sobotę, 9 czerwca, o godzinie 20:00 zajrzeć do tego newsa. Transmisja po polsku rozpocznie się w poniższym okienku:

Źródło: EA, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie