E3 2018. Resident Evil 2 Remake – data premiery i pierwszy trailer

Fani serii Resident Evil również znaleźli coś dla siebie podczas targów E3 2018. Capcom pokazuje oczekiwany trailer remake’u kultowego Resident Evil 2. Pojawiła się w końcu data premiery!

Targi E3 2018 przynoszą ze sobą coś dla osób, które od dawna czekały na powrót klasycznego Resident Evil 2. Były fanowskie próby odświeżenia gry, lecz Capcom zawsze ucinał takie projekty, by osobiście zabrać się za nowe szaty starego hitu. W końcu się doczekaliśmy jakiś konkretów, które zostały ujawnione na konferencji Sony.

Sony na E3 2018 – data premiery Resident Evil 2 Remake

Capcom podaje, że premiera Resident Evil 2 Remake została zaplanowana na 25 stycznia 2019 roku, zatem jeszcze nieco ponad pół roku do debiutu. Ujawniono przy tym, że wspomnianego dnia produkcja trafi na PlayStation 4. Czy zobaczymy ją również na komputerach PC oraz konsoli Xbox One? Tego jeszcze nie wiemy, choć jest to wielce prawdopodobne (prezentacja miała miejsce w ramach konferencji Sony na E3 2018, więc nie dziwi fakt, że “zapomniano” o innych platformach).

Warto wspomnieć, że Resident Evil 2 Remake został odświeżony od podstaw i powstaje na silniku, który napędza Resident Evil 7. Mamy oczywiście kamerę zza pleców postaci, możecie spać spokojnie.

Zaraz pod materiałami wideo czeka na Was również pokaźna porcja screenów z Resident Evil 2 Remake!


Resident Evil 2 Remake – nowe screeny:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: