Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 76 data premiery, fabuła, nowości, trailer. Informacje z E3 2018 od Bethesdy!

Bethesda rozbudziła niedawno ciekawość graczy zapowiedzią Fallout 76. Niestety, pierwszy teaser zbyt wiele nie mówił. Dzisiaj dostajemy pełną prezentację gry, jest data premiery i szczegóły. Wszystko zostało ujawnione na konferencji Bethesdy podczas E3 2018.


Konferencja Bethesdy na targach E3 2018 przyniosła świetne wieści dla fanów marki Fallout. Poznaliśmy szczegóły Fallout 76 – prequela online, w którym każda ocalała osoba jest prawdziwym człowiekiem.

Nowy Fallout 76 na E3 2018 – konferencja Bethesdy

Fallout 76 data premiery, fabuła, informacje

Jeśli chcesz przetrwać, współpracuj – lub nie – z innymi graczami. Otrzymasz największy i najbardziej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek został stworzony w legendarnym uniwersum Fallouta – z zagładą nuklearną w tle. Fallout 76 ukaże się 14 listopada 2018 r. na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najbardziej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, budując i pokonując największe zagrożenia pustkowi.

OTO WYCHODZISZ

Tryb wieloosobowy zawita w końcu do niesamowitego, otwartego świata gier RPG spod znaku Bethesda Game Studios. Stwórz postać przy pomocy systemu S.P.E.C.J.A.Ł. i ruszaj swoją drogą na nowych i nieokiełznanych pustkowiach, odwiedzając setki różnych miejsc. Czy podróżujesz samotnie, czy ze znajomymi – czeka cię nowa, wyjątkowa przygoda w świecie Fallouta.

ZJAWISKOWY ŚWIAT

Całkowicie nowa szata graficzna, oświetlenie i technologia tworzenia krajobrazu tchną życie w sześć różnych regionów Wirginii Zachodniej. Od lasów Appalachów po trujący teren Cranberry Bog – każdy obszar wiąże się z innymi niebezpieczeństwami oraz innymi nagrodami. Postnuklearna Ameryka jeszcze nigdy nie była tak piękna!

NOWY AMERYKAŃSKI SEN

Korzystaj z nowego Certyfikowanego Automatu Mobilnej Produkcji (C.A.M.P.), aby budować i tworzyć w dowolnym miejscu świata gry. C.A.M.P. da ci tak bardzo potrzebne schronienie, zapasy i bezpieczeństwo. Możesz nawet otworzyć sklep, aby handlować z innymi ocalałymi. Uważaj jednak, bo nie wszyscy będą przyjaźnie nastawieni.

POTĘGA ATOMU

Ruszaj w pojedynkę lub z innymi ocalałymi, aby zdobyć dostęp do broni ostatecznej – pocisków nuklearnych. Związane z nimi zniszczenie daje również początek wysokopoziomowej strefie z rzadkimi i cennymi zasobami. Chcesz bronić potęgi atomu czy jej użyć? Wybór należy do ciebie.

DOSTĘP B.E.T.A. (BĘDĘ EWALUOWAĆ TESTOWĄ APLIKACJĘ)!

Bądź jedną z pierwszych osób, które wyjdą na powierzchnię! Zamów przed premierą i otrzymaj dostęp do wersji B.E.T.A. Fallouta 76.

Poza standardowym wydaniem gry przed premierą zamówić możesz również ekstremalnie limitowaną edycję Fallouta 76 z pancerzem wspomaganym zapowiedzianą podczas tegorocznej prezentacji Bethesdy na E3.

Źródło: Bethesda, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%