[E3 2015] Nowy screen z Need For Speed przedsmakiem przed wieczorną konferencją

Electronic Arts wypuściło świeżego screena, zwiastującego jeden z ważnych elementów nowej odsłony NfS.

Od zapowiedzi Need for Speed niewiele dowiedzieliśmy się na temat tytułu. Pokazano trailer, zdradzono, że gra będzie wymagała stałego podłączenia z internetem, dowiedzieliśmy się również, że ominie konsole zeszłej generacji. Gra powinna zadebiutować zatem na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One jesienią tego roku.


Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o nowym Need for Speed, zapraszamy na wspólne oglądanie konferencji Electronic Arts, która startuje dzisiaj o 22:00. Wiadomość ze streamingiem opublikujemy w nadchodzących godzinach, więc zajrzyjcie niebawem na główną stronę PlanetaGracza.pl.

Jeszcze przed wieczornym wydarzeniem EA opublikowało nowego screena na NfS, który przedstawia opcję dostosowywania samochodu (zobaczcie poniżej). Twórcy wspominali wcześniej, że tuningowanie odegra w nadchodzącej odsłonie dużą rolę, więc zapewne podczas konferencji temat zostanie rozwinięty. Jaki samochód widzimy na screenie? Po reflektorze można dojść do wniosku, że stoi przed nami zmodyfikowany Subaru BRZ.

Need for Speed
Need for Speed

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

46 Shares
Share46
+1
Tweet