[E3 2014] Szaleństwo batmobilem w nowej odsłonie Batman: Arkham Knight

Ponad pięć minut z nowym Batmanem zaserwowało nam Sony podczas targów E3.

Zaczynamy od swobodnego lotu nad ponurym Gotham City, by następnie zasiąść za sterami futurystycznego pojazdu. Rozpoczyna się pościg za czarnymi charakterami, którym nasz Mroczny Rycerz koniecznie chce skopać tyłki. W ciasnych zaułkach batmobil zmienia się w niecodzienny poduszkowiec, co pozwala na sprawniejsze manewry. Co dalej? Sami zobaczcie na poniższym trailerze.

Batman: Arkham Knight będzie dostępny na PC oraz PlayStation 4 i Xboksa One. Niestety, zabrakło wersji na Nintendo Wii U. Precyzyjna data premiery nie została dotychczas ogłoszona, ale wiemy, że gra trafi do sprzedaży w przyszłym roku.


Targi E3 2014 – wiadomości i nadchodzące gry. Wszystko w jednym miejscu

Batman: Arkham Knight – zwiastun wersji na PS4


Podczas konferencji Sony na targach E3 zdradzono również, że edycja gry na PS4 dostanie na wyłączność kilka misji ze Strachem na Wróble. To on będzie przyczyną całego zamieszania w najnowszej części Batmana. Wspomniany rywal rozmieścił bowiem w Gotham City bomby z toksyną strachu. Po ewakuacji mieszkańców wymarłą metropolię opanowali najgroźniejsi przeciwnicy Mrocznego Rycerza.

Odpalając Batman: Arkham Knight staniemy w szranki z takimi typami, jak: Pingwin, Harvey Dwie Twarze Dent oraz Harley Quinn. Bedzie też ktoś zupełnie nowy – tytułowy Rycerz Arkham.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • n64

    Wii U znowu olane – norma. Dobrze, ze chociaż Watch Dogs będzie, choć i tak z dużym opóźnieniem. Ehhhh….

0 Shares
Share
+1
Tweet