Od dzisiaj możemy sprawdzić za darmo nadchodzące Destiny 2

Od dzisiaj możemy sprawdzić za darmo nadchodzące Destiny 2
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy Polecamy PS4 XOne

Osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na Destiny 2 w wersjach PlayStation 4 i Xbox One, mogą już od kilku dni testować nadchodzącą strzelaninę od studia Bungie.

Activision przewidziało jednak dostęp do bety również dla tych, którzy nie wyłożyli kasy na pre-order i jeśli zaliczacie się do tej grupy, będziecie mogli pograć w dniach 21-23 lipca. Dostęp do bety zostanie odblokowany dzisiaj o godz. 19:00.

Gracze będą mieli szansę wypróbować szereg aktywności, w tym otwierającą misję fabularną, Powrót do domu, jak również rozgrywkę w trybie kooperacji i rywalizacji – jeszcze przed oficjalną premierą gry 6 września 2017 roku – podkreśla wydawca.

Otwarta beta Destiny 2:

  • Rozegraj misję otwierającą filmową kampanię fabularną
  • Pokonaj wrogów podczas najazdu dla trzech graczy w trybie współpracy
  • Sprawdź swoje umiejętności w trybie rywalizacji stawiając czoło innym graczom w meczach 4v4
  • Walcz samodzielnie, z pomocą znajomych lub innych Strażników

Przypominamy, że osoby grające na PC również pograją w Destiny 2 przed premierą. Beta na komputerach zostanie przeprowadzona w sierpniu.

W ramach rozgrzewki przed strzelaniem, zerknijcie na dwa materiały od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Cycu1, który przygotował porównania grafiki konfrontujące PS4 vs PS4 Pro oraz PS4 Pro vs Xbox One S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie