Dziś premiera Call of Duty: Black Ops III Awakening

Posiadacze PS4 już mogą sprawdzać najnowszy dodatek do Black Ops III.

DLC Awakening od firmy Activision zawiera 4 nowe mapy dla trybu multiplayer i zupełnie nową przygodę z Zombie.

Nowe mapy:


  • Skyjacked to nowa wersja popularnej mapy Hijacked, dostępnej w Call of Duty: Black Ops II, w której akcja toczy się wysoko nad Zurychem. Wykorzystując nowy system poruszania się w Black Ops III, gracz może na nowo odkrywać otoczenie, przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłej dynamiki rozrywki, którą tak bardzo kochają gracze.
  • Splash umożliwia rozgrywkę w opuszczonym parku wodnym, pełnym barwnych atrakcji, takich jak zjeżdżalnie, statek piratów i leniwa rzeka. Splash oferuje wiele okazji do stoczenia podwodnych pojedynków.
  • Gauntlet to trzy unikalne środowiska zaimplementowane na jednej mapie. W ciągu jednej rozgrywki gracze mogą przemieszczać się po gęstej dżungli, arktycznym lodowcu i deszczowym mieście.
  • Rise to wszechstronna mapa usytuowana na przedmieściach Zurychu, pośrodku placu budowy podziemnej placówki badawczej. Gracze znajdą tutaj niezliczoną ilość zakamarków, a wielkość samej mapy pozwoli na ogromną różnorodność rozgrywki.

Zwiastun mapy RISE:

Zwiastun mapy Gauntlet:

Dodatek Awakening zawiera również Der Eisendrache – nową przygodę z zombie w Call of Duty: Black Ops III. W Der Eisendrache znani bohaterowie serii: Richtofen, Nikolai, Takeo i Dempsey wyruszają z samobójczą misją do centrum badawczego za liniami wroga i będą świadkami przerażających scen. Odkryte magazyny Elementu 115 rozpoczną zupełnie nową rozgrywkę z zombie w roli głównej, która tradycyjnie już będzie pełna niesamowitych zwrotów akcji i niespodzianek czekających na każdym kroku.

Dodatek Awakening jest już dostępny dla posiadaczy Call of Duty: Black Ops III DLC Season Pass na system rozrywki PlayStation 4 – można go również kupić oddzielnie.

DLC Awakening nie będzie dostępne na konsole Playstation 3 oraz Xbox 360, natomiast w ciągu najbliższych kilku tygodni wyląduje na Xboksa One oraz PC.

GALERIA SCREENÓW DO CALL OF DUTY: BLACK OPS III AWAKENING:

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

10 Shares
Share10
+1
Tweet