Zombie z Dying Light 2 też obchodzą święta. Techland przesyła życzenia w świetnym filmiku

Zombie z Dying Light 2 też obchodzą święta. Techland przesyła życzenia w świetnym filmiku
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Polski Techland postanowił w wyjątkowy sposób złożyć życzenia graczom. Nawet zombie z Dying Light 2 postanowiło zjednoczyć się z ludźmi na okres Bożego Narodzenia.

Dying Light 2 wyjść ma już niedługo, ale w międzyczasie – chwila na karpia i pierogi.

Techland przesyła życzenia w stylu Dying Light 2

Odpalając Dead Island, Dying Light albo nawet patrząc na materiały promocyjne związane z wyczekiwaną kontynuacją – ciężko skojarzyć, że gry te mogą reprezentować ideę świąt. Techlandowi jednak udało połączyć się to wszystko w jedno. I, trzeba przyznać, efekt jest znakomity.

Polscy deweloperzy postanowili złożyć graczom życzenia w wyjątkowy sposób. W tym celu opublikowali krótki, bo zaledwie 45-sekundowy materiał wideo. Choć zapowiada się niemal jak prawdziwy horror, nawet zombie zmieniają swoje usposobienie na czas Bożego Narodzenia. Przede wszystkim deweloperzy życzą nam, abyśmy “pozostali ludźmi”. I, muszę przyznać, morał ten warto wziąć sobie do serca.

Co jednak firma szykuje dla nas po świętach? Na ten moment twórcy zarzekają się, iż DL2 wyjdzie zgodnie z planem, czyli 4 lutego 2022 roku. Tytuł ukaże się równocześnie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch (w wersji chmury, rzecz jasna). W tym miejscu możecie zapoznać się z niezbyt wygórowanymi wymaganiami sprzętowymi.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie