Dying Light 2 z nowym zwiastunem, który chwyta za serce

Dying Light 2 na TGA2021
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Wiemy, czym okazało się zapowiadane wcześniej “coś fajnego” od Techlandu na The Game Awards 2021. To nowy zwiastun Dying Light 2.

DL2 pokazano na The Game Awards i udowodniono, że Techland wciąż potrafi robić świetne zwiastuny.

Dying Light 2 na The Game Awards 2021

Najnowsza pozycja od Techlandu osiągnęła już złoty status. Premiera zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że twórcy postanowili reklamować grę także i w trakcie minionego już, niezwykle ważnego branżowego wydarzenia.

Wśród wszystkich zapowiedzi gier, zwiastun pozycji od Techlandu zdecydowanie wydawał się nieco… inny. Pamiętacie jeszcze pierwsze trailery Dead Island? Te, które wskazywały na to, iż produkcja zaoferuje chwytającą za serce, poruszającą historię? Tak ostatnie się nie stało, jednak DL2 ma potencjał, aby to zmienić.

Nowy zwiastun gry również stawia nam pytanie “czym jest bycie człowiekiem w czasach apokalipsy?”. Pamiętajmy, że to graczowi przyjdzie podjąć wiele wyborów moralnych, także nasze decyzje mogą mieć opłakane skutki. Tak, jak te pokazane na krótkim materiale wideo.

DL2 zadebiutuje już 4 lutego 2022 roku. Gra wyjdzie na PC, XONE, XSX i XSS oraz PS4 i PS5 i Nintendo Switch.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie