Pierwsza aktualizacja społeczności trafiła do Dying Light 2. Techland wysłuchał próśb graczy

Dying Light 2 z pierwszą aktualizacją społeczności. Fani dostali, co chcieli
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Techland słynie z długoletniego wspierania swoich produkcji i wysłuchiwania graczy. Dying Light 2 dostało właśnie łatkę opartą na opiniach społeczności.

Polacy z Techlandu już za sprawą pierwszego Dying Light dali nam znać, że bardzo zależy im na społeczności. Tytuł rozwijany był przez lata, a ostatnie nowości trafiły do gry stosunkowo niedawno. Z “dwójką” plan jest identyczny, ale tym razem deweloperzy jeszcze bardziej chcą wysłuchać graczy. Dlatego też ruszył program “aktualizacji społeczności”.

Techland zbiera opinie o swojej hitowej grze i na ich podstawie opracowuje kolejne łatki. Pierwszy taki zestaw poprawek trafił na serwery do pobrania już teraz. Deweloperzy chwalą się zmianami, które zawdzięczamy właśnie społeczności zgromadzonej wokół tytułu.

Wersja gry na PS5 dostała m.in. “tryb balansu” i wsparcie dla VRR. Do tego możemy liczyć na 4K/30FPS-ów w przypadku trybu rozdzielczości. Xbox Series X ma teraz poprawioną rozdzielczość, a specjalny tryb graficzny zapewni właśnie 4K przy płynności 30 klatek. PeCetowcy cieszyć się mogą z opcji AMD FSR 2.0 i sporą liczbą graficznych poprawek i usprawnień. Postanowiono również zbalansować rozgrywkę, zwiększyć liczebność przeciwników i ich agresywność.

Miłe, że twórcy myślą o swoich fanach. W końcu tego typu łatki to zaledwie wierzchołek góry lodowej nowości do gry. Zaledwie wczoraj zapowiedziano pierwsze fabularne DLC do Dying Light 2, czyli Bloody Ties.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie