Dying Light 2 Bloody Ties zapowiedziane. Pierwszy fabularny dodatek do hitowej gry o zombie

Dying Light 2 Bloody Ties opóźnione. Fani muszą dłużej zaczekać na DLC
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Techland w trakcie Gamescom 2022 pochwalił się pierwszym, wielce oczekiwanym fabularnym rozszerzeniem do Dying Light 2. Oto Bloody Ties!

Pamiętacie pierwsze przecieki na temat oczekiwanego fabularnego dodatku do Dying Light 2? Wygląda na to, że leakerzy się wcale nie mylili – dostaniemy DLC skupione na walkach “gladiatorów”. Trzeba przyznać, pasuje to mocno do całej tej koncepcji “postapokaliptycznego średniowiecza”.

Deweloperzy tym razem oferują nam dodatek skupiający się właśnie na potyczkach z innymi, ale nie oznacza to, że zabraknie tu fabuły. Ta również ma być obecna, choć na razie nie znamy na jej temat szczegółów. Możemy za to zapoznać się z pierwszym konkretnym materiałem z gry. Jest brutalnie, sugestywnie i… zaskakująco kolorowo.

DLC zadebiutuje w wersji PC, PS4, PS5, XOne oraz Xbox Series 13 października 2022 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=P__9KlbaUHM&feature=emb_title
Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie