Sony pokazuje 3 filmiki z DualSense Edge. Wszystko o nowym padzie do PS5

DualSense Edge do PS5 i PC w promocji
Newsy PS5

Premiera kontrolera DualSense Edge do PlayStation 5 już w przyszłym tygodniu, 26 stycznia. Sony przedstawia zatem szczegóły pada w trzech materiałach wideo.

DualSense Edge ma zawierać sporo ciekawych rozwiązań dla profesjonalnych graczy, baterię o mniejszej pojemności niż w zwykłym padzie do PS5 oraz… bardzo wysoką cenę. Kto jednak myśli o zakupie, poniżej znajdzie linki do sklepów oraz filmiki, w których Sony w przejrzysty sposób omawia wszystkie funkcje.

DualSense Edge – funkcje i szczegóły kontrolera do PS5

Na YouTube wylądowały filmiki, z których możesz się dowiedzieć, co takiego oferuje nowy pad, że jest taki drogi. Jeden z materiałów skupia się na opisie wymiennych przycisków. Drugi przedstawia profile, które można założyć dla urządzenia, a trzeci pokazuje, jak wymienić drążki analogów.

Oto funkcje kontrolera, które Sony wymienia na oficjalnej stronie PlayStation:

  • Regulowany skok spustów – ręcznie ustaw skok lewego i prawego spustu, aby zyskać optymalne wrażenia w każdej grze.
  • Wymienne nakładki na drążki – trzy typy wymiennych nakładek na drążki pozwalają Ci osiągnąć komfort w grze, bez kompromisów w dziedzinie chwytu czy stabilności.
  • Przewód USB w oplocie z blokowanymi konektorami – zablokuj przewód USB, dzięki czemu istnieje znacznie mniejsze prawdopodobieństwo wysunięcia się go w kluczowym momencie.
  • Mapowalne przyciski tylne – dwa wymienne zestawy przycisków tylnych można przypisać do każdego innego przycisku, a więc zawsze masz nieodzowne sterowanie we własnych rękach.
  • Wymienne moduły drążka – graj dłużej z wymiennymi modułami drążka, dostępnymi do zakupu osobno.
  • Interfejs użytkownika na kontrolerze – szybko przełączaj pomiędzy skonfigurowanymi profilami sterowania i dostosowuj głośność gry* oraz czatu*, używając dedykowanego przycisku funkcyjnego kontrolera.

Zamierzasz kupić nowego pada do PS5?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie