Jest polska cena, spadłem z krzesła. Możesz już zamówić DualSense Edge do PS5

DualSense Edge ma gorszą baterię mimo skrajnie zaporowej ceny
Newsy PS5

Ruszyła przedsprzedaż DualSense Edge, czyli nowego kontrolera do PlayStation 5. Jest on kierowany do profesjonalnych graczy z grubym portfelem.

Jak wcześniej informowano, tak też się stało. Kontroler DualSense Edge do PlayStation 5 trafił właśnie do przedsprzedaży i możemy go zamówić również w Polsce. Tylko… ZA ILE?!!!

Polska cena DualSense Edge do PlayStation 5

Urządzenie znajdziemy w niektórych elektromarketach w cenie 1199 zł, czyli niemal takiej, ile kosztuje… Xbox Series S. Chętni złożą pre-order tutaj:

Kontroler będzie można rozbudować o wymienne akcesoria, które niestety nie są jeszcze dostępne w przedsprzedaży w Polsce.

Na oficjalnej stronie PlayStation podkreślono, że nowy DualSense to pad, który można maksymalnie spersonalizować. Zarówno jeśli chodzi o sterowanie, jak i wymienne profile. Oto funkcje kontrolera:

  • Regulowany skok spustów – ręcznie ustaw skok lewego i prawego spustu, aby zyskać optymalne wrażenia w każdej grze.
  • Wymienne nakładki na drążki – trzy typy wymiennych nakładek na drążki pozwalają Ci osiągnąć komfort w grze, bez kompromisów w dziedzinie chwytu czy stabilności.
  • Przewód USB w oplocie z blokowanymi konektorami – zablokuj przewód USB, dzięki czemu istnieje znacznie mniejsze prawdopodobieństwo wysunięcia się go w kluczowym momencie.
  • Mapowalne przyciski tylne – dwa wymienne zestawy przycisków tylnych można przypisać do każdego innego przycisku, a więc zawsze masz nieodzowne sterowanie we własnych rękach.
  • Wymienne moduły drążka – graj dłużej z wymiennymi modułami drążka, dostępnymi do zakupu osobno.
  • Interfejs użytkownika na kontrolerze – szybko przełączaj pomiędzy skonfigurowanymi profilami sterowania i dostosowuj głośność gry* oraz czatu*, używając dedykowanego przycisku funkcyjnego kontrolera.

Data premiery kontrolera jest ustalona na 26 stycznia 2023 roku. Zamierzasz się w niego zaopatrzyć?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie