Kontroler DualSense

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

DualSense bez tajemnic. Wnętrze pada do PS5

W sieci pojawiają się pierwsze zdjęcia DualSense od środka. Nad spersonalizowanymi wersjami kontrolera pracują już pierwsze, zewnętrzne firmy.

Wydaje się, że o nowych konsolach wiemy już praktycznie wszystko. Kolejne prezentacje możliwości świeżego sprzętu kuszą potencjalnych nabywców, a gracze już nie mogą doczekać się premiery.

Im bliżej listopada, tym więcej ciekawostek pojawia się w sieci. Tym razem padło na przeciek wnętrza kontrolera DualSense, który został rozmontowany i zaprezentowany przez brazylijską firmę Evzen. Producent zajmuje się personalizowaniem kontrolerów i ich modyfikowaniem tak, aby maksymalnie zwiększyć funkcjonalność.

Jak widać Sony ponownie zamierza wprowadzić małą rewolucję w swoich kontrolerach. O ile w przypadku PS4 nie udało się zrewolucjonizować rynku, tak DualSense ma szansę to zrobić. Haptyka może znacząco wpłynąć na wrażenia z rozgrywki.

Ciekawi mnie tylko, czy nowy pad od Xboxa ma jakieś świeże rozwiązania, którymi jeszcze nie pochwalił się Microsoft. Wiemy już, że poza lekkimi poprawami bryły dodano przycisk Share, ale czy to wszystko? Cóż, nie zawsze trzeba wymyślać koło na nowo, aby zadowolić graczy, prawda?

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia kontrolera, nad którym zaczyna pracować firma Evzen.

Dodatkowo, jeśli interesuje was to, co jeszcze zmieni się w PS5 poza kontrolerem, to możecie się o tym przekonać oglądając ten materiał.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się