DriveClub – prezenty do zamówień przedpremierowych i nowe gameplay’e pełne złej pogody

Premiera wyścigów od Evolution Studios już za dwa dni. Co dostaniemy za pre-order?

W PS Store możemy składać zamówienia przedpremierowe na DriveClub. Jeśli skorzystamy z takiej opcji, do naszego garażu trafią trzy samochody z unikalnym zestawem barw: Special McLaren 12C, Special Mercedes-Benz SLS AMG Coupe Black Series oraz Special RUF RT12 R. Dodatkowo otrzymamy mnożnik punktów sławy. Żeby pobrać DriveClub na dysk twardy PS4, musimy przygotować 14,7 GB wolnego miejsca.

Przypominamy, że w dniu premiery wyścigów, czyli 8 października, w sklepie PlayStation pojawią się dwie wersje gry: pełna oraz darmowa. Ta druga będzie do pobrania w ramach październikowej oferty PS Plus (tutaj znajdziecie pełną rozpiskę).

Tuż po premierze obie wersje dostaną patch, który wprowadzi do gry tryb fotograficzny, tryb replay oraz – na co czekamy najbardziej – dynamiczne warunki pogodowe.

Ostatnio publikowaliśmy dwa gameplay’e z finalnej wersji DriveClub. Do przypomnienia tutaj oraz tutaj. Dzisiaj mamy dla Was kolejną porcję materiałów, tym razem pozwalającą spojrzeć na wspomniane już warunki pogodowe oraz tryb fotograficzny. Zapraszamy do oglądania!

DriveClub – co powiecie na złą pogodę w takim wydaniu?

 DriveClub i zdjęcia w deszczu

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet