Dragon’s Dogma 2 wyciekło do sieci. Wy czekacie, a inni sobie grają i streamują

Dragon’s Dogma 2
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Wielu graczy czekających na premierę gry Dragon’s Dogma 2 będzie miało niełatwych kilka nadchodzących dni. Produkcja Capcoum wyciekła do sieci, a kilku streamerów rozpoczęło już pokazywanie rozgrywki na żywo. Oznacza to, że chcąc oszczędzić sobie spoilerów, będziecie musieli niezwykle uważnie przeglądać zawartość serwisów z wideo. No, chyba że chcecie sobie popsuć zabawę. A jak wygląda sama gra w akcji?

Dragon’s Dogma 2 już w sieci. Są pierwsze nagrania

To zdecydowanie największy przedpremierowy wyciek, jaki wydarzył się w związku z nadchodzącą grą RPG od Capcomu. Z jakiegoś powodu kilka osób otrzymało wcześniejszy dostęp do Dragon’s Dogma 2, a niektórzy zdecydowali się na streaming rozgrywki na żywo. W efekcie otrzymaliśmy aż 6 godzin gameplayu z produkcji, która swoją premierę będzie mieć w najbliższy piątek. Pojawił się oczywiście odpowiedni wątek na Reddicie.

We wpisie znaleźć można m.in. link do zapisanego streamu od PerroConSarna1, który zaprezentował długi fragment rozgrywki na Twitchu. Nagrania szybko znikały z sieci, ale przygotowano specjalny upload, który powinien przetrwać. Ale czy w ogóle warto zawracać sobie nim głowę? Jak łatwo się domyślić, nagranie zawiera spoilery.

Osobiście darowałbym sobie ten “seans”, jeżeli faktycznie czekacie na grę. Od siebie powiem tylko tyle, że produkcja prezentuje się dobrze, nie widać było na filmie większych problemów ze stabilnością i ogólnym działaniem produkcji. W tym wypadku materiał zarejestrowano na PlayStation 5. Co ciekawe, nie doszło do wycieku wersji PC — jedynie konsolowych. Ciekawe, jak działa wersja na Xbox Series S…

Premiera Dragon’s Dogma 2 będzie mieć miejsce 22 marca 2024 roku. Nadchodząca produkcja RPG od Capcomu będzie dostępna na konsolach najnowszej generacji (PS5, Xbox Series X|S), a także na pecetach. Jeżeli spoilery was nie interesują, lecz chcecie dowiedzieć się o grze więcej, to zapraszamy do naszej zapowiedzi. Poznacie m.in. wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje, które warto znać jeszcze przed premierą. Pewne jest, że szykuje się naprawdę ogromna i wyjątkowa produkcja dla fanów machania mieczem — i nie tylko.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie