Dragon’s Crown [PS Vita]. Niespodzianka dla hardcorowców

Nowe lokacje oraz wyższy poziom trudności – wszystko w nowym dodatku, który już czeka w PS Store.

Atlus podnosi poprzeczkę! Jeśli skończyłeś Koronę Smoka na najwyższym poziomie trudności i jeszcze nie masz dosyć siekania gnomów oraz innych paskudztw, podłączaj Vitę do sieci i pobierz nowy dodatek. Naprawdę jest tego wart.


Po pierwsze dostajemy kolejny poziom trudności, nazwany Ultimate. Jest on dostępny po skończeniu dziewięciu poziomów w Labiryncie Chaosu. Od tego czasu wszystkie monstra w grze staną się silniejsze oraz szybsze. Ale, ale… nie tylko przeciwnicy dostaną przysłowiowego kopa, jak po wypiciu Red Bulla. My też będziemy mogli wzmocnić swoją postać.

Dodatek pozwala wyćwiczyć naszego czarownika, rycerza czy elfa do 255 poziomu! Dotychczas mogliśmy osiągnąć maksymalnie 99 level. Nie musisz jednak ponownie oblatywać lokacji, które znasz już na pamięć. Poziom Ultimate odblokuje bowiem nowe lochy – Tower of Mirages. Dodatkowy smaczek jest taki, że są one generowane losowo.

Jeśli ktoś z was nie miał do czynienia z Dragon’s Crown, zachęcam do obejrzenia trailera, który promował tego pięknego action RPG.

Dragon’s Crown – zwiastun

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Arek

    Nie słyszałem o tej grze…, a wyglada całkiem fajnie na trailerze. Po świętach skoczę do sklepu 😉

  • v_s

    ale cycate :))

1 Shares
Share1
+1
Tweet