Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Doom Eternal oficjalnie w Xbox Game Pass!

Ogromna biblioteka gier w Xbox Game Pass poszerzy się o Doom Eternal. Pierwszego dnia października będzie można ściągnąć sobie na konsolę piekielny FPS.

Wczorajszy wpis Microsoftu na Twitterze rozszyfrowano dość szybko, ale nikt nie dawał wiary, że do Xbox Game Pass dołączy gra takiego kalibru. Ale dziś wszystko stało się faktem – Doom Eternal uzupełni wielką kolekcję gier w abonamencie i to piekielnie szybko. Pełna wersja gry będzie dostępna do pobrania na konsolach już 1 października!

Jeśli ktoś narzekał na jakość gier w usłudze abonamentowej, to teraz chyba zacznie przecierać oczy ze zdumienia. I tylko dla tej gry warto będzie w październiku wykupić Game Pass, tym bardziej, że dla nowych klientów cena jest bardzo niska, bo zaledwie 4 zł. Na razie nie potwierdzono jeszcze, czy udostępniona wersja będzie zawierać również dodatki czy tylko pakiet podstawowy.

Czyżby było to pierwsze pokłosie wykupienia Bethesdy przez Microsoft? O inne wyjaśnienia takiego ruchu niezwykle trudno. Doom Eternal może zapoczątkować strategie Microsoftu na reklamowanie Xbox Series X i S. I śmiem twierdzić, że jest dość skuteczne. Co dalej, The Evil Within 2, Fallout 4? Strzelam, że od zapowiedzi tych gier w Game Pass dzielą nas tylko tygodnie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się