DOOM Eternal – fabularny zwiastun. Armia piekieł atakuje Ziemię

0 komentarzy

Bethesda prezentuje kolejny trailer nowego DOOM Eternal.

Wciel się w Slayera i w epickiej kampanii jednoosobowej pokonaj demony, podróżując między wymiarami, i powstrzymaj ostateczną zagładę ludzkości – takim krótkim opisem Bethesda zachęca do obejrzenia nowego filmiku z DOOM Eternal, dzięki któremu poznamy tło fabularne gry.

Nas zachęcać do oglądania nie trzeba, ponieważ już graliśmy w DOOM Eternal (tutaj wrażenia) i wiemy, że gra zapowiada się niezwykle grywalnie. Kto pokochał obecną odsłonę DOOM, w Eternal poczuje się jak w domu, tyle że o wyższym standardzie.

Wydawca przypomina, że kto zamówi DOOM Eternal w przedsprzedaży, otrzyma pakiet Rip and Tear, a także wersję DOOM-a 64 do pobrania.

Data premiery gry została wyznaczona na 20 marca. Piekło rozpocznie się wówczas na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze Nintendo Switch otrzymają swoją wersję gry w okresie późniejszym (nieznanym), ale jeszcze w tym roku.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się