Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Doktor Who. Obejrzyjcie trailer świątecznego odcinka

Jak co roku pojawi się świąteczny epizod serialu Doktor Who.

Odcinek będzie emitowany przez stacje BBC i BBC America w okresie świątecznym. Zobaczymy w nim Kapitana Johna Harknessa (granego przez Johna Barrowmana). Postać pojawiła się pierwszy raz w epizodzie z 2005 roku, zatytułowanym Empty Child.

Fabuła odcinka zatytułowanego Revolution of the Daleks, ma skupić się na niebezpiecznych wrogach protagonisty, zwanych dalekami. Mowa o zmutowanych organizmach, które budzą skojarzenia z jednookimi ośmiornicami. Przebywają one w pojazdach, przypominających czołgi. Adwersarze są bardzo inteligentni, ale cechuje ich brak emocji.

Doktor Who to brytyjski serial fantastycznonaukowy, którego początki sięgają 1963 roku. Opowiada on o przygodach humanoidalnego Władcy Czasu. Zwiedzając wszechświat pomaga ludziom oraz mierzy się z najróżniejszymi wrogami. Cykl zdobył wiele nagród, będąc widowiskiem docenionym przez widzów i krytyków. Znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa, będąc uznanym za najdłuższy serial science-fiction na świecie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się